Nasza Oferta

Porady Indywidualne

Każdy człowiek jest wyjątkowy i dla danej osoby dobieram indywidualny sposób żywienia i terapii. Wyznaję zasadę postrzegania osoby jako całość. Kierując się mądrością medycyny Wschodu, szukam przyczyny zaburzeń, a nie koncentruję się na samych objawach.  W celu możliwie szczegółowej diagnozy zbieram wywiad zdrowotny, żywieniowy, pytam o tryb życia, badania krwi. Oceniam wygląd języka. Daję ogólne zalecenia zdrowotne, przykładowe przepisy, jeśli jest taka potrzeba, polecam odpowiednie zioła. Interpretuję badania krwi, wykonuję pomiar profesjonalnym analizatorem składu ciała. W trudnych przypadkach konsultuję pacjentów z doświadczonym lekarzem medycyny zachodniej i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej doktorem Wiesławem Nowakiem.

Przygotowanie do wizyty:

Minimum 2 godziny wcześniej nie jeść i niewiele pić ze względu na pomiar analizatorem składu ciała.

Wskazane jest przyniesienie notatek jak wygląda przykładowy dzień żywieniowy (godziny posiłków, ilość, rodzaj spożywanych produktów).

Proszę przynieść xerokopię wyników badań, jeśli Państwo posiadacie.

Pierwsza wizyta

czas ok 1-1,5godz, cena:300zł

Kontrolna wizyta (sugerowana po 4tygodniach):

czas ok 1godz, cena:250zł

Jedna z opinii „Od półtora roku chodzę od lekarza do lekarza, odwiedziłam też kilku dietetyków. Nikt tak się mną nie zajął całościowo i naturalnie, jak Pani Teresa, która jest niesamowicie dokładna, spokojnie przeprowadza wywiad, patrząc holistycznie na człowieka, doradza, wyjaśnia i pomaga zrozumieć w czym tkwi problem. Nie traktuje pacjenta szablonowo, a to w obecnych czasach rzadkość. Szczerze polecam!” J.G.