Bezpłatna analiza składu ciała i wykład „Jak skutecznie i bezpiecznie się odchudzić oraz odkwasić organizm”

Każdy wtorek  godz.18.00-19.00

 

Zapraszam na bezpłatny wykład z pomiarem analizatorem składu ciała (kuracja odkwaszająca organizm jest oparta m.in. na sprawdzonych i certyfikowanych suplementach)

Czujesz się ciągle zmęczony i brakuje Ci energii? Masz nadwagę lub niedowagę? Zażywasz już leki na nadciśnienie, cholesterol i inne? Masz różne dolegliwości zdrowotne, problemy skórne, migreny, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinooporność, cukrzycę i inne? Może ciągle puchniesz. Być może Twój organizm już nie radzi sobie z obciążeniem kwasotwórczych pokarmów i stresem, być może ma niedobory. Zaskakujące jest to, że osoby szczupłe i wysportowane miewają podwyższone parametry tłuszczu trzewnego, który w nadmiarze jest najbardziej niebezpieczny dla zdrowia. A może chcesz schudnąć, a nie masz trwałych i zadowalających efektów pomimo stosowania diety i doświadczasz efektu jojo, chcesz dowiedzieć się z czego to wynika? Obecnie mamy też do czynienia z plagą chorób nowotworowych, możemy profilaktycznie wzmocnić organizm, by sam się obronił przed groźnymi chorobami.

Liczba miejsc ograniczona. Konieczność zapisów na www.gotujdlazdrowia.pl/Zapisz się na warsztaty/Bezpłatny wykład (data)

Wykłady