Na czas pandemii warsztaty wstrzymane.

Poznaj opinie uczestniczek warsztatów:

Fit Warsztaty to wspaniały czas spędzony w gronie świetnych kobiet pod przewodnictwem Teresy, która uczy nas gotować lekko, zdrowo i szybko. Duża dawka pozytywniej energii, wsparcie, po prostu miło spędzony czas. Ubocznym efektem są stracone kilogramy i powrót do zdrowia 🙂 Nie ważymy, nie mierzymy, chudniemy i się cieszymy. Polecam!
Renata
Hm to niezapomnienie poniedziałki spędzone w super towarzystwie, pod profesjonalnym okiem prowadzącej Pani Teresy Rajtar, która nie tylko pokazała nam jak szybko i prosto gotować nietuzinkowe potrawy, ale przekazała nam również bardzo dużą ilość informacji i wiedzy na temat zdrowego jedzenia bez konieczności ważenia czy liczenia kalorii. Ważne jest również to, że tak spodobały mi się te zajęcia, że postanowiłam wraz z innymi uczestniczkami kontynuować je przez następne tygodnie. Krótko mówiąc: PROFESJONALNIE, MERYTORYCZNIE Z DUŻĄ DAWKĄ DOBREGO HUMORU I ENERGII.
Dominika
Dotąd próbowałam wielu diet i nic nie działało na dłuższą metę. Koleżanka poleciła mi Fit Warsztaty, jestem zachwycona. Po miesiącu mam 3 kg tkanki tłuszczowej mniej i co najważniejsze, zeszło głównie z brzucha. Zniknął refluks i ciśnienie w normie. Poznałam fantastyczne kobiety, a prowadząca Teresa Rajtar dba nie tylko o pyszne jedzenie, ale świetną atmosferę. Całą grupą kontynuujemy już kolejny miesiąc.
Agata