Historia mojego sukcesu

19 tygodni – 20 kg mniej
Swoją drogę z odchudzaniem zaczęłam w kwietniu. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do diety. Nie myślałam, że samym zdrowym odżywianiem można uporać się z ciążącymi, dodatkowymi kilogramami. Ale już po niedługim czasie zauważyłam pierwsze efekty. Teraz, po 19 tygodniach ważę 20 kg mniej! Osobiście wiele zawdzięczam mojej wspaniałej Pani Dietetyk, która zawsze dodaje otuchy na dalsze działanie. Pani Tereso, dziękuję!

Minus 31,3kg w 9 miesięcy
Po kilku średnio udanych próbach zmierzenia się z dietą we własnym zakresie, postanowiłem skorzystać z usług dietetyka i chyba nie mogłem trafić lepiej. Pani Teresa zwraca uwagę na potrzeby klientów, uwzględnia wszystkie prośby i nawet po kilku miesiącach wciąż zaskakuje nowymi i smacznymi przepisami. Oczywiście bardzo ważna jest samodyscyplina, ale trzymanie się diety daje super efekty. Warto zawalczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie, a Pani Teresa bardzo w tym pomaga.

Z pomocą Pani Teresy 25 kg mniej
Swoją przygodę z odchudzaniem rozpoczęłam w sierpniu 2016. Nie było to moje pierwsze podejście do walki z otyłością, ale tym razem miałam silniejszą motywację. W kilka dni po pierwszym spotkaniu z Panią Teresą dostałam dietę indywidualnie dostosowaną do moich potrzeb. Czytając jadłospis zastanawiałam się, czy rzeczywiście schudnę jedząc aż tyle.
Jednak już po pierwszym tygodniu okazało się, że do tej pory popełniałam mnóstwo błędów, na które nie zwracałam uwagi: biały chleb, biały makaron, niezdrowe napoje wysoko słodzone itp. Często w zasadzie do 12 godziny potrafiłam funkcjonować bez śniadania, a potem to nadrabiałam w godzinach popołudniowych i wieczornych. Pierwszy miesiąc aby się przestawić był najbardziej wymagający. Wymieniłam dużo półproduktów na inne, zdrowsze np. makaron pełnoziarnisty, ryż brązowy, chleb chrupki lub graham, płatki owsiane, jogurt naturalny… kupiłam wagę kuchenną, naczynie do gotowania na parze. Przeorganizowałam swój czas, aby wieczorem znaleźć chwilę na przygotowanie posiłków na dzień kolejny (często gotuję na 2-3 dni) i sama byłam zaskoczona jakie przynosi to efekty. Po 4 miesiącach diety miałam -17 kg. W każdym miesiącu efekty są mniejsze lub większe ale zawsze są, gdzie przy moich problemach hormonalnych (mam PCO i insulinooporność) każdy kilogram bardzo cieszy. Za namową Pani dietetyk zaczęłam też ćwiczyć i już jest czas, aby na wiosnę powoli wymieniać garderobę. To jeszcze nie koniec mojej przygody, ale wiem że warto. Każdy stracony kilogram bardzo cieszy i daje ogromną motywację na kolejne dni. Obecnie mam 25 kg mniej.

Kasia, 12 kg mniej bez głodu w 4 miesiące
Zawsze marzyłam o zmianie trybu odżywiania i zgubieniu kilku kilogramów, teraz udało się ze wsparciem pani Teresy. Pyszne menu i zdrowe nawyki, które zostaną ze mną na długo. Dziękuję i polecam.