Konsultacja online i w gabinecie

Pomagam holistycznie, widząc człowieka jako całość oraz łączę wiedzę “zachodnią” z medycyną naturalną, szczególnie medycyną chińską i św. Hildegardy. Jestem terapeutą zdrowotnym i dietetykiem, współpracuję z Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie. Postrzegam osobę jako indywidualność i  zbieram w całość wszystkie jej dolegliwości, docieram do przyczyn zaburzeń, a nie skupiam się tylko na objawach. Poprzez zalecenia żywieniowe, zdrowotne,  ziołowe, ewentualnie suplementacyjne i wsparcie mentalne pomagam w powrocie do zdrowia, poprawie życia i osiągnięcia założonych celów.

Przygotowanie do konsultacji

Dolegliwości

Ich szczegółowy opis oraz przedstawienie głównego celu spotkania

Badania

Na konsultację stacjonarną zabierz ze sobą xero badań z ostatniego roku, jeśli posiadasz lub istotnych badań z poprzednich lat. Na konsultację online wyślij wcześniej badania na kontakt@gotujdlazdrowia.pl

Wygląd języka

W przypadku wizyty stacjonarnej wygląd języka oceniam podczas wizyty.
W przypadku konsultacji online należy zrobić wyraźne zdjęcie języka z bliska, wykonane w dziennym świetle,z przodu, z boku i żyły podjęzykowe. Ważny jest faktyczny kolor nalotu, dlatego nie pić przed zrobieniem zdjęcia kawy, nie jeść produktów, które barwią. Wysłać razem z badaniami na e-mail kontakt@gotujdlazdrowia.pl. Przed wizytą lub robieniem zdjęcia języka nie spożywać potraw, które mogą zabarwić, jak buraczki, kawa itp.

Opis dnia żywieniowego

Przykład Twojego dnia, uwzględniający godziny posiłków, ich ilość oraz rodzaj spożywanych produktów.
Spisz produkty i potrawy szczególnie lubiane, a także nielubiane.

W RAMACH WIZYTY W GABINECIE JEST WYKONYWANY POMIAR ANALIZATOREM SKŁADU CIAŁA,
stąd przed wizytą proszę nie jeść i nie pić zbyt dużo ok 2 godziny.

Ile trwa konsultacja i co obejmuje koszt wizyty?

Konsultacja online lub wizyta w gabinecie:

Pierwsze spotkanie do 90 minut (390 zł)

Kolejne do 60 minut(350 zł)


Cena obejmuje:

– konsultację (Pierwsza 90 minut, kolejna 60 minut)

– sporządzenie indywidualnej receptury ziołowej (wysłana na e-mail do tygodnia po wizycie)

– ogólne zalecenia żywieniowe, zdrowotne i przykładowe przepisy

(nie układam diet w rozumieniu liczenia kcal!)


Podczas wizyty zbieram wywiad żywieniowy, zdrowotny, daję ogólne zalecenia. Polecam, by przygotować się wcześniej (opis powyżej), im więcej posiadam informacji, tym lepiej.

W niektórych trudnych przypadkach klinicznych konsultuję dodatkowo z doświadczonym lekarzem „zachodnim” i „chińskim” doktorem Wiesławem Nowakiem z Centrum Medycyny Chińskiej w Krakowie. W ramach kosztu wizyty, jeśli jest potrzeba, można otrzymać indywidualną recepturę ziołową napisaną we współpracy z doktorem. Receptura taka jest wysłana na wskazany adres e-mail, następnie wysyła się ją w celu realizacji do hurtowni ziołowej.

Wizyta nie uwzględnia kosztu fizycznych ziół! Tylko skomponowanie indywidualnej receptury.

Zalecenia obejmują diagnozę wg dietetyki „zachodniej” oraz wg medycyny chińskiej.

W ramach wizyty w gabinecie dokonuję pomiaru profesjonalnym urządzeniem do analizy składu ciała (ilość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody). 

Koszt konsultacji online i w gabinecie

Pierwsza: 390 zł, Kontrolna: 350zł


Nr konta dla wizyty online: Teresa Rajtar m Bank 64 1140 2004 0000 3302 4292 4312, tytułem "Konsultacja online"(podaj imię, nazwisko i datę)

Cena obejmuje:

Wstępne zapoznanie się z przysłanymi materiałami na maila, analiza badań krwi, wyglądu języka ( w przypadku online)

Konsultacja i ogólne zalecenia zdrowotne, żywieniowe

W ramach kosztu konsultacji jest indywidualna receptura ziołowa, uwzględniająca aktualne potrzeby zdrowotne wg wywiadu. Receptura jest napisana przy współpracy z doświadczonym lekarzem medycyny zachodniej i TCM doktorem Wiesławem Nowakiem (jeśli jest taka potrzeba i ktoś życzy sobie indywidualną recepturę ziołową).
W ramach kosztu konsultacji kontrolnej modyfikacja receptury.

Opinie klientów:

Pani Teresa jest niesamowicie dokładna, spokojnie przeprowadza wywiad patrząc holistycznie na człowieka. Doradza, wyjaśnia i pomaga zrozumieć w czym tkwi problem. Nie traktuje pacjenta szablonowo, a to w obecnych czasach to rzadkość. Szczerze polecam!
Jola Gantkowska
Niesamowita wiedza holistyczna, empatia, profesjonalizm - to tylko słowa, które nie wyrażą tego, jak człowiek się czuje zarówno na wizycie, jak i po wizycie u pani Teresy Rajtar. To nie 10-minutowa wizyta, tylko solidny wywiad z analizą wyników badań i analizą żywienia. To dokładny dobór odpowiednich ziół, suplementów, a docelowo wskazówki do rozpoczęcia zdrowego stylu życia. Po paru konsultacjach odkryłam, jaka jest moc ziół i medycyny chińskiej. Gorąco polecam!
Dominika