Kilka słów o mnie

Jestem specjalistą w tematyce odżywiania w zdrowiu i chorobie. Poradnictwo dietetyczne jest moim świadomym wyborem wynikającym z wieloletnich zainteresowań tematyką zdrowego stylu życia oraz pasji pomagania ludziom. Ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym studia podyplomowe na kierunku Dietetyka w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz z oceną celującą Akademię Dietetyki w Krakowie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach dietetycznych, zdrowotnych. Interesuję się medycyną naturalną, która traktuje człowieka jako całość, leczy przyczynę, a nie objaw.

W celu możliwie szczegółowej diagnozy stanu zdrowia pacjenta i pomocy, korzystam z wiedzy współczesnej, ale też medycyny naturalnej, zwłaszcza wielowiekowej medycyny chińskiej i św. Hildegardy. Podczas kongresów naturoterapii i wykładów doświadczonych lekarzy, staram się wciąż dowiadywać o najnowszych i sprawdzonych terapiach.

Przez 8 lat prowadziłam Studio Figura w Krakowie, które w 2008 roku otrzymało I nagrodę za wyniki w odchudzaniu pośród kilkuset podobnych studio w Polsce, stąd wiem jak ważna jest motywacja.